جذب 500 عضو هیات علمی جدید در حوزه پزشکی دانشگاه آزاد


   2484

دکتر سیدعلی ابطحی در جشنواره لقمان حکیم با تشکر از دکتر میرزاده، دکتر لاریجانی و شرکت کنندگان در این جشنواره، گفت: در سال 93 پیشنهاد برگزاری جشنواره توسط دکتر باقر لاریجانی مطرح شد که دکتر میرزاده نام لقمان حکیم را به آن افزود و اولین دوره آن با نام لقمان حکیم برگزار شد.

وی به سوره لقمان اشاره کرد و گفت: خداوند در سوره لقمان 10 ارشاد و نصیحت را به لقمان حکیم می کند که از جمله آن توحید و رعایت حقوق مردم و نحوه زندگی با آنان است. امیدوارم به برکت نام این جشنواره در دوره های بعدی نیز شاهد پیشرفت و برگزاری هرچه با شکوه تر جشنواره لقمان حکیم باشیم.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به انتخاب دکتر میرزاده به ریاست انجمن بین المللی آسایهل اشاره کرد و گفت: دکتر میرزاده از مدیران مدبر است که با تدبیر و صلاحیت خود در دوران مدیریت موجب رونق و پیشرفت دانشگاه‌آزاد اسلامی شده است.

ابطحی با بیان اینکه حوزه علوم پزشکی برنامه ای جز نظارت و برنامه ریزی ندارد، اظهار داشت: وضعیت حوزه پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به بازنگری داشت که در همین راستا برنامه ارزشیابی واحدها در دستورکار قرار گرفت و براساس آن برنامه ریزی های لازم صورت گرفت. در گذشته دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه پزشکی 1100 عضو هیات علمی داشت که در 2 سال گذشته 500 عضو جدید جذب شده اند و این روند ادامه دارد.

وی اقدامات انجام شده در معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد و گفت: راه اندازی 50 مرکز توسعه آموزش EDO و 50 مرکز مهارت های بالینی، ایجاد رشته های دکتری پرستاری و رزیدنت داخلی و… ازجمله فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی طی سالهای اخیر بوده است.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد جشنواره لقمان حکیم بتواند ما را در دستیابی به هدف ارتقای آموزش و تحقیق در دانشگاه آزاد اسلامی و شناسایی و تقویت دانشجویان، اساتید و محققان برتر ، یاری کند.

دکتر ابطحی به تعامل و ارتباط میان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: با همکاری های صورت گرفته، تفاهم نامه هایی منعقد شده که امیدواریم بتوانیم از این فرصت برای ارتقای آموزش و ایجاد رشته های میان رشته ای استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی در پایان ابراز امیدواری کرد جشنواره آینده لقمان حکیم با استقبال و شکوه بیشتری برگزار شود.


کلید واژه ها: جذب 500 ،عضو هیات علمی ، حوزه پزشکی ،دانشگاه آزاد

پیام نورنا

دیدگاه شما


دیدگاه های ثبت شده :

پربازدید ترین اخبار

آخرین اخبار

کلمات مرتبط

نتایج کارشناسی ارشد 93 نتایج ارشد 93 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 93 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 93 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba

به ما بپیوندید

آخرین اخبار

Book 1

Loren ipsum dolor si amet ipsum dolor si amet ipsum dolor...

INFO

Book 2

Loren ipsum dolor si amet ipsum dolor si amet ipsum dolor...

INFO